Květen 2012

V Brně jedu...

13. května 2012 v 19:22 | MaryLove |  Něco jako deníček
...a v záři velkoměsta má gesta mají styl!
Aneb byla jsem na majálesu v Brně a zařadila tuto akci mezi další epické a legendární kalby komediálního dua K&S :D

Měla bych psát bakalářku, takže jsem si vzpomněla, že mám blog, u kterého bych mohla prokrastinovat. Kromě bakalářky musím dopsat ještě čtyři seminárky a čeká mě pět obzvlášť vypečených zkoušek, takže samozřejmě to nejlepší, co můžu dělat při nedělním podvečeru je flákat se na internetu.
Poslední dobou vážně nemám čas se nudit, pokud zrovna nejsem ve škole nebo pilně nestuduju, tak pořád něco podnikám, zažívám hromadu věcí a celkově cítím, že vážně ŽIJU, nejen přežívám. Děje se toho tolik, že jsem si začala vést papírový deníček a pořizuju nekvalitní random fotky na mobil jako doprovodnou ilustraci, abych v důchodu mohla vnoučátka oblažovat vyprávěním o skopičinách, které jsem za svého bujarého mládí vyváděla a ukazovat jim opilecky rozmazané fotky z hospod, majálesů, koncertů a vůbec všech chlastacích akcí, kam se vrtnu.
Není to ale jen o zábavě, mám ze sebe radost, protože vidím, že se vyvíjím. Překonávám samu sebe, překonávám své obavy a strachy, učím se být samostatnější, odolnější a vyrovnanější. Baví mě poznávat nové věci, posouvat hranice, bořit zdi a přitom se snažím pořád zůstat svá.
Teď ještě napsat tu strašlivou bakalářku, zvládnout zkoušky a přijímačky a léto si hodlám užít i přes učení na státnice.
Mám slunce v duši a snad si ho tam ještě dlouho udržím :)