Červen 2011

Včera jsem měla narozeniny

23. června 2011 v 23:16 | MaryLove |  Čtenářský deník
Oficiálně je mi 21 let, tudíž už mi táhne na třicet :D blah.

Strašně dlouho se dokopávám k tomu, abych něco napsala. Cokoliv. Článek na blog, zápisek do deníku, třeba jen nový status na facebook, ale aby to mělo nějaký smysl. A čím déle to odkládám, tím míň se mi chce a tím míň mám pocit, že mám co napsat. Nejlíp se mi píše, když jsem v depresi, když mě ničí úzkostné stavy a mám strach.
Jenže poslední asi měsíc jsem naprosto šťastná a vyrovnaná a docela se mi daří, užívám si života a nemám čas sedět a psát. Až teď, když bych měla smolit seminárku a učit se filosofii, vzpomněla jsem si najednou, že mám taky nějaký blog, na který bych mohla v rámci prokrastinace psát.
Zbývá mi ta jedna poslední zkouška a začnou prázdniny. Mám spoustu plánů a těším se hrozně moc, protože mě snad čekají samé hezké věci.
Těším se, že budem s mým drahým výletovat a chodit na koupaliště a jíst tuny zmrzliny a že budu mít zase čas číst nějaké normální věci (četba středověkých legend na zkoušku ze starší české literatury mě celkem odrovnala) a konečně si vytřídím šatník a uklidím skříňky a přerovnám si zápisky ze školy, abych to nemusela dělat těsně před státnicemi.
Mám poslední dobou hrozně zpomalené myšlení. Někdo se mě na něco zeptá, já roztržitě odpovím a pak se v noci probudím a uvědomím si, že jsem vlastně odpověděla špatně. Jako by můj mozek pracoval v úsporném režimu. Těžko říct, jestli mi to provádí zamilovanost nebo přemíra učení :D
Koupila jsem si ve slevách dvoje krásné letní šatičky, takže zákonitě přišla vlna hnusného počasí, kdy je buď vedro k padnutí, že se nedá vyjít ven, nebo tam bouří a leje jako někdy v říjnu. Na své vlastní narozeniny jsem cestou z knihovny zmokla dokonce! To už se mi dlouho nepodařilo. A zmokla bych dvakrát, ale muž mi přišel naproti s deštníkem a bundou a dokonce ho taková ohleduplná věc napadla samotného, nemusela jsem si říkat :D vždycky mě takové drobnosti potěší.
Dokoukala jsem Game of Thrones a potřebuju další díly hned a okamžitě a střelhbitě, protože jsem na tom závislá a žádný jiný seriál mě teď tak nebaví. Naštěstí zas brzy začne True Blood, tak aspoň něco.
No, vidím, že tenhle příspěvek má fakt hodně smysl :D jsou to jen takové záznamy postrádající vyšší hodnotu, ale stejně budu jednou ráda, že jsem se donutila něco napsat.