Čarodějnice a hokej

30. dubna 2011 v 16:58 | MaryLove |  Něco jako deníček
Doháním dubnové resty. Chtěla bych napsat pořádný deníčkový zápis, jenže na to momentálně nemám čas ani náladu a je mi jasné, že pokud to zase odložím, tak nikdy nic nenapíšu a spousta dubnových příhod upadne ve věčné zapomnění. Tak aspoň krátce, pro připomínku:

Bakalářku mám zadanou v SISu, budu psát o jazykové diskriminaci mezi Ostravou a Prahou. Kdo by to byl řekl, že se jednou budu věnovat sociolingvistickému výzkumu... :D
Koupila jsem si nové dvoudílné plavky a dokonce jsem u toho ani neměla hysterický záchvat.
Dostala jsem pugét růžových růží.
Opálila jsem si dekolt při bruslení v Račicích.
Byla jsem u babičky v Jičíně a jedla její skvělý boršč a vzpomínala na dětství.
Při opečovávání tvora stiženého rýmičkou jsem se nakazila a úspěšně to přechodila, protože se mi nemoc momentálně vůbec nehodí do krámu.
Konečně jsem byla v Prokopském údolí a je to tam fakt moc pěkný.
Cestou domů jsem ve vlaku tři hodiny seděla v uličce a libovala si, že mě napadlo si obléct šortky, protože svítilo sluníčko a ostatní lidi tam umírali vedrem.
Cestou zpět do Prahy jsme měli dvě hodiny zpoždění kvůli porouchané lokomotivě.
Zažila jsem překvapivě dobré posezení v hospodě a následné tříhodinové bloudění noční Prahou (nechtějte vědět, co všechno se děje v nočních tramvajích).
Štve mě aprílové počasí, chvilku je vedro k chcípnutí a vzápětí to vypadá na déšť, dusno by se dalo krájet a tlak si ze mě asi dělá srandu.
A dneska jdu koukat na hokej do hospody a už se moc těším na všechno, co mi přinese další měsíc, protože květen miluju :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama