Day 01 - 15 interesting facts about yourself

15. září 2010 v 22:47 | MaryLove |  Můj šuplík
1. Ráda si představuju, že žiju v nějakém filmu nebo knížce. Že jsem hlavní postava, která vždycky všechno přestojí a veškeré peripetie je potřeba zdolat, abych mohla dojít ke zdárnému konci.
2. Během života na koleji jsem zjistila, že za pět dní vypiju litr mlíka.
3. Když mi bylo třináct, asi půl roku jsem kouřila, protože jsme s holkama měly takový spolek, každý den před školou jsme si šly sednout do lesa na balvany a povídaly jsme si o dospěláckých věcech a u toho jsme kouřily. Nikdy mi to nechutnalo, ale nechtěla jsem být out.
4. Nikdy jsem si nebarvila vlasy.
5. Hrozně se bojím řídit auto, protože mám strach, že jednou někoho srazím nebo zapříčiním autonehodu.
6. Nesnáším únor a březen, naopak miluju květen, červen a prosinec.
7. Někdy mám chuť se sebrat a odejít někam do hor, najít opuštěnou chatičku a tam žít, daleko od civilizace.
8. Většina lidí si o mně myslí, že jsem chytrá, ačkoliv jsou mé vědomosti zcela průměrné. Na základce jsem měla samé jedničky, na střední pak pár trojek a dost dvojek, ale stejně si mí spolužáci mysleli, že patřím k nejchytřejším ve třídě.
9. Jsem samotářka a mám ráda kočky. Představa, že bych jednou mohla zůstat úplně sama a mít jen ty kočky mě trochu láká, ale zároveň i děsí, protože nejsem samostatná. Potřebuju někoho, kdo se o mě postará a zároveň mi nechá prostor pro mou samotu.
10. Hrozně snadno se rozbrečím, když jsem smutná, dojatá, zmatená, vzteklá, nejistá, šťastná nebo nostalgická. Brečím skoro pořád, ale ne na veřejnosti.
11. Jsem jako Petr Pan, nechci nikdy dospět. Nejraději bych byla pořád dvanáctiletou holčičkou.
12. Kdykoliv jsem nemocná, koukám na Disneyovky!
13. Nikdy jsem neměla nic zlomeného *knock knock*
14. Děsí mě smrt. Ne moje vlastní, ani smrt obecně, ale smrt blízkého člověka. A taky duchové pod postelí a strašlivá stvoření žijící v temnotě.
15. Ačkoliv jsem rak, tedy vodní znamení, k vodě mám rozporuplný vztah. Vydržím se dlouhé hodiny cachtat v bazénku, nejlépe sama, voda mě fascinuje a nabíjí energií, dává mi pocit volnosti. Ale nikdy nejdu po hladinu celá, hlavu musím mít nad vodou. Jakmile potopím hlavu, začnu panikařit, jsem hysterická a mám strach z utopení. Jako malá jsem nechtěla mamince dovolit, aby mi myla vlasy, protože jsem se hrozně bála :D
 


Komentáře

1 Hanička Hanička | E-mail | Web | 19. září 2010 v 14:21 | Reagovat

Chytrost nemusí souviset s vědomostma. může to taky být jenom taková aura přirozené inteligence a logiky, kterou u tebe ostatní lidi cítí :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama